Tlf. 911 16 989
Få profesjonell rådgivning av våre flinke konsulenterTlf. 911 16 989
Våre foredragsholdere er også tilgjengelig for digitale oppdrag. Ta kontakt med oss for å få vite mer.
Energisk og observant komiker og forfatter, som leverer morsomme standupshow og humorforedrag om optimisme og særskriving.
Forespør enkelt om pris og dato5 ut av 5 stjerner
«Andre Ulveseter var ute på ungdomsskoler og i biblioteket for et voksent publikum. Han hadde like godt grep på begge aldersgrupper og var til stor underholdning og ikke minst godt faglig innhold. Latteren satt løst og lærerne tror fullt og fast på at det blir null særskrivingsfeil i fremtiden. Terningkast 6.»
Send oss enkelt en forespørsel. Du får lynraskt svar på for eksempel pris og dato.
André Ulveseter er en energisk foredragsholder. Han byr på et humoristisk og lærerikt foredrag om særskrivingsfeil.
André Ulveseter er født og oppvokst i Bergen, men bosatt i Ålesund hvor han bl.a. er pådriver for Stand-up Ålesund. Han begynte med stand-up allerede i 1997. Siden den gang har han reist land og strand rundt for å underholde alene og sammen med kjente og ikke fullt så kjente komikere.
Han har bl.a. gjort supportjobber for Anne-Kat, Åsleik Engmark m.fl., og satte sommeren 2012 opp showet «Baderingenes Herrer» sammen med Roar Brekke. Opptredde på Standup-festivalen i Oslo 2000, 2001, 2009, 2010 og 2011.
André er en energisk komiker, og med han på scenen er du ikke langt unna gullkornene som til tider bare renner ut av denne observante komikeren.
Lanserte i april 2013 Facebook-siden «Bilder i kampen mot særskrivingsfeil» – og ga senere det året ut boken «Ett ord», som følge av suksessen Facebook-siden fikk.
André har også vært kommunikasjonsrådgiver i Kystverket siden januar 2011.
André leverer stand-up på både norsk og engelsk.
Vis foredrag med André Ulveseter«Andre Ulveseter var ute på ungdomsskoler og i biblioteket for et voksent publikum. Han hadde like godt grep på begge aldersgrupper og var til stor underholdning og ikke minst godt faglig innhold. Latteren satt løst og lærerne tror fullt og fast på at det blir null særskrivingsfeil i fremtiden. Terningkast 6.»
Linda Selma Brandal, Bibliotekar
"Alle var særs nøgde. Passar godt til møte i Utdanningsforbundet eller andre liknane arenaer!"
Renate Nitter, Lokallagsleiar
"Et sammendrag av tilbakemeldinger fra publikum: 1. Svært vellykket på alle vis, faglig godt og nyttig innhold, strålende kontakt med elevene, og morsom læring. 2. Terningkast seks. Fantastisk evne til å formidle, sette fokus på viktig tema. Humor som elevane forstod. 3. Både elevar og lærarar lo i 43 minutt! Kjempekjekt og lærerikt. 4. Dette er den beste DKS forestillingen jeg har sett. Først og fremst fordi det traff elevene så godt, de forstod budskapet og kan dra umiddelbar nytte av dette i eget arbeid. At budskapet ble pakket inn i mye god humor var også et pluss.
Skoler i Hordaland
"Veldig bra! Morsomt, tankevekkande og underhaldande."
Marit Tone Aasen, Rektor
"Veldig bra foredrag! Morsomt, men nyttig. Fin formidlingsevne. Anbefales!"
Kristin Høibakk, Lokallagsleder
"Vi hadde et møte og diskuterte noen lokale vrier og det ble veldig bra."
Runar Horn, Leder Nordea
Fantastisk engasjerende og energisk foredrag. Løsnet godt opp etter at vi hadde flere interne fagforedrag i forkant av at André Ulveseter kom på scenen. Temaet i foredraget var relevant for mange og dermed satt latteren løst i salen når han viste frem eksempler.
Stian Sørensen, HR-Sjef
Veldig bra foredrag som appellerer bredt!
Siv Marie Lien, Sr Kundeansvarlig
Et kreativt foredrag som stimulerte til fornyet innsats for korrekt myndighetsspråk! Beste norsktime siden barneskolen!
Anne Marie Storli
Fikk frem latteren og engasjementet. Morsomste allmøtet på lenge!
Andrè formidler "Bilder i kampen mot særskrivingsfeil" på en forståelig måte og med mye humor. Her var det masse å lære om kommunikasjon og ikke minst, hvordan man ikke skal gjøre det. Skulle ønske han viste enda flere eksempler på særskrivingsfeil, for de var utrolig morsomme. Vel gjennomført foredrag!
Gunn Johansen
Send oss enkelt en forespørsel. Du får lynraskt svar på for eksempel pris og dato.